zajezdnia_bg3
zajezdnia_bg1
zajezdnia_bg4
1 2 3

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand

Spółka Hotele DeSilva rozpoczęła działalność hotelarską w czerwcu 2006 r.  Misją od samego początku było stworzenie sieci najbardziej przyjaznych hoteli w Polsce, oferujących wyjątkową jakość w przystępnych cenach. Nasze hotele zostały zaprojektowane z myślą o gościach i to właśnie ich uwagi zadecydowały o funkcjonalnym projekcie hoteli oraz wyposażeniu wykraczającym poza standard.

Wraz z otwarciem pierwszego hotelu sieci DeSilva w 2009 roku, naszą misją jest tworzenie przyjaznego miejsca do pracy i wypoczynku. Realizujemy ją wdrażając jednolite standardy sieci, stale podnosząc kwalifikacje pracowników w ramach „Akademii DeSilva” oraz dbając o wszechstronność oferowanej przez nas obsługi. Dzięki temu łączymy wysokiej jakości produkt z pełną operacyjnością i ekonomiką zarządzania obiektami. Oferujemy naszym gościom 4 marki hotelowe: Desilva Premium, Desilva, Desilva INN, by Desilva, Accor – Mercure i Ibis.
Gwarantujemy zawsze najbardziej przyjazną obsługę, jednolity wygląd pokoi (przytulne, przestronne wnętrza), bogaty zakres usług oraz łatwą ich dostępność niezależnie od kategorii obiektu. Nasza sieć zapewnia komfortowy nocleg nie tylko uczestnikom podróży służbowych, konferencji i spotkań biznesowych, ale także rodzinom z dziećmi.

Spółka Hotele DeSilva zarządza własnymi hotelami i hotelami innych właścicieli. Oferuje różne możliwości współpracy z inwestorami, w szczególności umowy o zarządzanie działalnością hotelową.


Copyright © 2015 Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva. All rights reserved.

Author: 2infinity
facebook Google+ e-mail