zajezdnia_bg3
zajezdnia_bg1
zajezdnia_bg4
1 2 3

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.

Jeśli nie zablokujesz tych plików w swojej przeglądarce, oznacza iż zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W sobotę, 22 września br. w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva rozpocznie się szósta edycja festiwalu Kazimierz Loves Beer. Główną atrakcją wydarzenia będzie możliwość spróbowania kilku rodzajów piwa warzonego na miejscu, specjalne menu festiwalowe i muzyka na żywo. 

 

Pomysł na organizację nowego festiwalu w Krakowie jest prosty. Organizatorzy ze Starej Zajezdni chcą, aby Kazimierz Loves Beer Festiwal był czymś więcej niż świętem piwa, muzyki i dobrego jedzenia. To święto piwa z Kazimierza i ma stanowić lokalną odpowiedź na niemiecki Oktoberfest.

W minibrowarze Starej Zajezdni warzone jest kilka rodzajów niefiltrowanego i niepasteryzowanego piwa: jasne, ciemne, pszeniczne, jabłkowe i miodowe. Goście na własne oczy mogą zobaczyć kadzie, w których gotowany jest słód, poczuć zapach produkowanego napoju i porozmawiać z piwowarami.

Zapraszamy do wspólnego świętowania! 

 

Kazimierz Loves Beer Festival
Gdzie: Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva, ul. Wawrzyńca 12
Kiedy: 22. września 2018r. 

 

Informacja i rezerwacje:
e-mail: 

  


Copyright © 2015 Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: 2infinity
facebook Google+ e-mail