zajezdnia_bg3
zajezdnia_bg1
zajezdnia_bg4
1 2 3

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand

PIWO DESILVA NA MEDAL

 

W tegorocznej edycji GOOD BEER 2017 piwo z Minibrowaru Starej Zajezdni Kraków by DeSilva zostało wyróżnione brązowym medalem.

 

Wyniki zostały ogłoszone 11 października br. podczas Polskiego Kongresu Browarniczego we Wrocławiu.

 

Konkurs skierowany jest do producentów i dystrybutorów, oferujących komercyjnie piwo na polskim rynku. W skład Jury wchodzą profesjonalni sędziowie piwni oraz sensorycy z wieloletnim doświadczeniem w ocenie piwa. Jury jest bezwzględne wobec wszelkich niedoskonałości w produkcji złocistego trunku. Profesjonalny konkurs piwa Good Beer to jedyna okazja, aby poddać się surowej ocenie znawców piwa. Mamy powody do dumy.

 

Jak co roku piwa z całego kraju „spotkały się”, aby zmierzyć się w jedynym otwartym profesjonalnym konkursie piw w Polsce.

 

W ręce 16 sędziów, z których połowa to eksperci i degustatorzy z mniejszych, regionalnych i rzemieślniczych browarach, a druga połowa to sędziowie niezależni, certyfikowani przez PSPD trafiło 150 piw.

 

Złote trunki zostały ocenione w 15 kategoriach. Sędziowie zwracali uwagę na parametry piwa: wygląd, smak, aromat, goryczka oraz wrażenia ogólne. Największe emocje wzbudziła kategoria Jasny Lager – wiodący rodzaj piwa sprzedawanego na polskim rynku.

 

Brązowy medal w tej kategorii zdobyło nasze  piwo Jasne.

Będąc w Krakowie koniecznie skosztuj naszego piwa!

 Copyright © 2015 Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva. All rights reserved.

Author: 2infinity
facebook Google+ e-mail