eventy w liczbach

hala piwna

logo
930
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
logo
247500
UCZESTNIKÓW IMPREZ
logo
1081
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
logo
10
LAT DOŚWIADCZENIA

MOŻLIWOŚCI EVENTOWE

hala piwna
1200 m2
konferencja
1000
250
bankiet
600
koktajl
1200
restauracja tramwajowa
265 m2
konferencja
120
50
bankiet
120
koktajl
200
dziedziniec
1000 m2
bankiet
1200
koktajl
2000

ONI JUŻ U NAS BYLI

Gościliśmy u siebie między innymi: ABB, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Alior Bank, Apteki Słoneczne, Aptiv, ASSECO, Avenhansen, Bank Spółdzielczy, Bank, Zachodni WBK, BUMA, Calvados, Can Pack, Capgemini, Cisco, Comarch Technologies, DMC Poland, FEDEX, IBM, Ikea, InPost, Jacobs, JanPol, Jordan Group, Karcher, Krakowski Park Technologiczny, Making Waves, Mazurkas Travel, Media Markt, Morele.net, Mota Engil, PGE, Politechnika Krakowska, Polska Press, PURO Hotels, Red Mobile, Sabre, Samsung, Santander Bank, Shell, Skanska, Skoda, State Street, Stowarzyszenie Siemacha, Targi w Krakowie, TEDx Kraków, Tesco, Tesla, TVN, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Rolniczy, Veracomp, Zentiva.

Organizowaliśmy również imprezy w protokole dyplomatycznym dla następujących ambasad i konsulatów: Francji, Holandii, USA, Niemiec, Czech, Bahrajnu, Izraela.

Wesela

Perfekcyjnie przygotowane wesele zabiera Młodą Parę oraz gości w magiczny klimat, który na długo pozostaje w pamięci. Wybór odpowiedniego miejsca, fotografa, muzyki i menu to jedne z podstawowych czynników udanej uroczystości weselnej. Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva oferuje swoją wiedzę i doświadczenie by sprawić, aby uroczystość była wyjątkowa. Nasz Szef Kuchni przygotuje prawdziwą ucztę dla oczu i podniebienia. Dodatkowo pomożemy w zorganizowaniu dekoracji sali i stołów weselnych wraz z pięknymi kompozycjami kwiatów, aby nadać wnętrzom niepowtarzalny klimat i charakter. Nasz profesjonalny zespół z wielką przyjemnością zadba o każdy szczegół, aby ten dzień był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu.

 

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Wesela

Wielowymiarowość to nasze drugie imię

Degustacje

W swojej historii mamy przeprowadzonych już przeszło kilkadziesiąt degustacji. Wraz ze wzrostem kultury picia piwa w Polsce oraz coraz to większym zainteresowaniem tym szlachetnym trunkiem, w naszej ofercie znajduje się również poszerzona wersja degustacji.

Zwiedzanie browaru on-line

Wychodząc naprzeciw panującej od początku 2020 roku pandemii, w naszej ofercie znalazło się również e-zwiedzanie browaru i Hali Piwnej, połączone z degustacją i warsztatami, w całości w wersji on-line.

Bądź na bieżąco!

Targi, konferencje, spotkania, festiwale i dużo, dużo sportu. To właśnie tym zajmujemy się na co dzień, aby wizyty w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva nie były typowymi wyjściami do restauracji. Kliknij i sprawdź!